0 Atsiliepimai SKU: u1307

Dvigubo Užrakto 10in Kontūro Gabarito Profilis Gabaritai Plastiko Kontūras Plastiko Dvigubo Kontūro Gabarito Netaisyklingos Formos, Matavimo

Yra sandėlyje


Kulka Taškų:

1、Puikus Matavimas: kontūro gabarito su 2 galingas tvirtinimo ir blokavimo funkcijos bus padidinti savo komforto.Jungiklio rankena yra užrakintas, ir ji yra lengviau perkelti profiler priemonę į bet kurią vietą, nesirūpindami pin įrengimo slankiklį.

2、Greitas Matavimas: nereikia važiuoti pirmyn ir atgal dar kartą, supjaustyti per daug ir sunaikinti visą gabalas medžiagos.Kontūro gabarito yra nuostabi priemonė kopijavimo lenktas ir keistų formų medienos arba plytelės.Jis veikia greitai, paprastas, saugus ir neskausmingas.

3、Padidėjo Dizainas: išplėsta kontūro gabarito (apie 25.40 x 12.70 cm/10x5in) galima atkartoti ir didesnio skersmens vamzdžiams.Siauras metmenis (x 25.40 8,89 cm) apsaugo kaiščius nuo stumdomas, bet ir maža sudėtingo kontūro gali būti tiksliai atkuriamos.

4、Tvirtas ABS Medžiaga: kontūro gabarito yra tvirtas ir patvarus ABS plastiko, lengvas ir patvarus, ir plastikine adata, nebraižo pradinio apdaila.Kampo matavimo profilis yra cm ir centimetrų, ir kiekvienas vartotojas gali jį naudoti patogiau.

5、Platus: ši paprasta "kopijuoti ir įklijuoti" kontūro gabarito, jūs galite lengvai ir tiksliai atspindi netaisyklingos formos aplink vamzdžius, bagetai, kėdės, barai, durys ir langų rėmai, kolonos, ortakiai, ir kitos netaisyklingos formos objektus.

Techniniai duomenys: Medžiaga: ABS

Standarto: su dvigubu užraktu 10in

Spalva: mėlyna

Grynasis svoris: apie 410g

Pakavimo Sąrašas:

1*Kontūro Gabarito

€10.22 €14.20

Dalintis

Aliuminio Kampas, 24v Automobilio Radijo, 100w Radijas, Moterų Nereguliarus Kostiumas, Kontūras Valdovas, Cnc Geležinkelių, Hat Moterų Nereguliarus, Neteisėtų Matavimo, Tt01, Pusė Rankovės Nereguliarus.

Prekės Pavadinimas VAHIGCY
Tipas Kita
Paieška