4 Atsiliepimai SKU: u134

XEOLEO 20/24/28g Ozono generatorius, Oro valytuvas Oro sterilizer Ozono dezinfekavimo mašina Nešiojamų Namų Ozono sterilizer už kambarį

Yra sandėlyje


Apie Mokesčių:

Pirkėjas mokėti muito mokesčių (pareiga.Kaina be muito arba muitinės, mokesčių, mes nesame atsakingi už tai.Galite pasitarti su savo vietos muitinės įstaigai, kiek tai bus.

Veikimo principas ozono generatorius:

Ozono sterilizuoti ir sterilizavimo mašina naudoja principą, atsižvelgiant įvykdymo ozono į orą, kaip pagrindinės žaliavos ir priima nuskaitymo įvykdymo technologija reklamuoja didelės koncentracijos ozono.Ozonas yra vienas iš stipriausių žinomų antioksidantai, ir prie tam tikrų koncentracijų ji greitai naikina visų rūšių kenksmingų bakterijų vandenyje ir ore.Jis yra pasaulyje pripažintas kaip plataus spektro labai veiksminga baktericidinį dezinfekavimo priemone.

Pastaba:

1.Paprastai ozono generatorius nuo 10 iki 20 minučių.Jei naudojate ozono generatorius, jei daugiau nei 20 minučių, tai geriau naudoti elektrinis ventiliatorius. 2.Neveikia kambariai su didelė ozono koncentracija.Per aukšta išėjimo įtampa yra pavojinga.Nelieskite bet kokiu būdu, o darbo. 3.Švarios keramikos plokštės su etanoliu kas mėnesį, o naudoti po visiškai džiovinimo.Tokiu būdu, ozonas gali būti gaminamas paprastai.

Aprašymas;

Ozono Galia: 28g/24g/20g/10g Įėjimo Įtampa: 220V Aukštos Įtampos: 3.1 kv-3.5 kv Galingumas: 100W Dujų tiekimui: Sauso Oro arba Deguonies Ozono Generavimo Metodas: Corona Biudžeto Įvykdymo Patvirtinimo Aušinimo Būdas: Aplinkos Oro Aušinimo

€33.63 €54.24

Dalintis

Dyson V6, Xiaomi Mi Oro Valytuvas 3 H, Oro Purifi, Jonijos Oro Valytuvas, Kavos Malūnėlis Xeoleo, Hisense Tv, Xiaomi Mi Robotas Dulkių Mop Medžiaga, Ozon Vandens, Generatorius Ozon, Matuoklis Ozono.

Prašymas 10-20m3
Talpa (CFM) 28G/H
Tipas Aktyvintos Anglies Oro Filtras
Įrengimas Nešiojamieji
Funkcija Sterilizuoti
Maitinimo Šaltinis Kintamoji Srovė
Stilius Oro Valytuvas
Įtampa (V) 220V
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas XEOLEO
Taikymo Sritis 11-20㎡
Galia (W) 120
Benzenas Pašalinimo Lygis 95.00%
Anijonas Tankis 1000000pcs/m3
Vėjo Greitis STANDARTAS
Triukšmo Kaip 35dB
Sertifikavimo ce
Deguonies Tiekimas Žemiau 1L/min
Naudojimo Sąlygos Namų ūkio
Modelio Numeris DS-28
Formaldehido Pašalinimą Norma 98.00%
Oro Kiekis 50m3/h
Matmenys Kita
Paieška