2 Atsiliepimai SKU: u140094

6PCS Maistinių medžiagų Tirpalo Hydroponic Gėlių ir Trąšų Mėsingos Augalai, Universal Maistinių medžiagų Tirpalo Hydroponic Augalai

Yra sandėlyje


Savybės:

1. Naudojimas: Įpilkite maistinių medžiagų tirpalo kiekvieną kartą keisdami vandenį.Kiekvienas buteliukas gali būti naudojamas 10 kartų.Reguliuoti naudojimo pagal pajėgumą vandens į savo indą.Vienas butelis augalai gali būti naudojami maždaug 1 mėnesį!

2. Taikoma augalai: Tinka įvairių soilless kultūra (durpių, varlė akmens, ceramsite, perlitas ir kt.), ir įvairių hydroponic gėlės.

3. Kaip naudoti: Vazoninių dirvožemio įdirbimo: 5 ML maišyti su vandeniu 500-1000ML.Po praskiedimo, purškimo ją ant lapų paviršiaus ar vandens šaknis.

4. Vazoninių augalų: Atsukite dangtelį ir įdėkite butelį aukštyn kojom į vazonas.Ji bus išleisti maistinių medžiagų lėtai.

5. Mokslo koeficientas: santykis: azotas, fosforas ir kalis yra 1: 2: 1. Skystis yra daug įvairių mikroorganizmų vaikas elementus, reikalingus augalus skatinti sveiką augalų augimą.Atkreipkite dėmesį į plonas tręšimą, ir koncentracija neturėtų būti per didelis.

Specifikacija:

Pavadinimas: Universal Nutrition Sprendimas

Grynasis kiekis: 38ML/butelis

Matmenys: apie 2.5*2.5*13cm/0.98*0.98*5.12 colių

Panaudojimas: Hydroponic gėlių trąšų succulents

Pakavimo Sąrašas:

Augalų Maistinių Medžiagų Tirpalo*6 Butelis

€2.92 €4.11

Dalintis

Kamuolys Molio, Pesticid, Azoto Skysčio Konteineris, Hydropon, Universal Mitybos Papildai, Azoto, Fosforo Milteliai, Fertil, Skystas Azotas., Hydroponic Vamzdis.

MF azoto, fosforo ir kalio
CAS Nr. Universal Nutrition Sprendimas
EINECS Nr. Universal Nutrition Sprendimas
Kiti Pavadinimai Augalų Maistinių Medžiagų Tirpalo
Narė Skystis
Klasifikacija Augalų Maisto
Modelio Numeris Universal Nutrition Sprendimas
Kilmės KN(Kilmės)
Grynumas Universal Nutrition Sprendimas
Prašymas Hydroponic gėlių trąšų succulents
Paieška