3 Atsiliepimai SKU: u168

(Velkommen)norvegų Durų Plokštelės Asmeninę Stick Šeimos Namas Pavadinimas Pasirašyti už 5 Žmonės Aliuminio-polyethilene Composite Panel

Yra sandėlyje


1>Prašome palikite mums žinutę, pasakykite man, jūsų šeimos narių vardai ir kiti reikalavimai pirkimo metu per Undergroundvilnius.lt " plateform.

2>Šios sienos stendai yra būtina Norvegijos žmonėms.Plokštelė pagaminta iš oro sąlygoms 5mm Aliuminio-polyethilene Composite Panel ir priemonių 210mm x 148mm ir yra iš anksto pragręžtas, Nerūdijančio plieno laikiklis įtraukti.

3>100%Rankų darbo.

4> 6 Šriftų pasirinkti iš.

5> Puikią paviršių su aukščiausius standartus.

6> Išoriniai šviesos vinilo su savo tekstą, nuolatinis, aukštos darni klijais, tvirtos ir ilgaamžės.Baltas rašymas yra nurodyta, kad siunčiami.Jeigu norite kitų spalvų, prašome susisiekti su mumis ir patvirtinti.

7> rašymo yra pagamintas iš 5 metai vinilo ir visiškai atsparus vandeniui, nereikia jaudintis, koks klimatas , garantija!

8> Tiesiog spustelėkite "Pirkti Dabar" ir sekite mokėjimo procesą palikite mums žinutę ir pasakykite mums savo tekstą apnašas ir šrifto norite, kad ji būtų.

€11.47 €12.89

Dalintis

"pasidaryk Pats" Lėlių Namelis, Plokščių Skaičius, Led Neoninis ženklas, Led ženklas, Namo Numeris, Alavo ženklai, Neoninės šviesos ženklas, Aliuminio Plokštės, Custom Neon, Durų Skaidrių.

Tipas Durų Plokštės
Medžiaga Aliuminio-polyethilene Composite Panel
Modelio Numeris 210*148mm
Paviršiaus Apdaila Šlifuoto
Durų Plokštės Tipas namo numeris
Paieška