1 Atsiliepimai SKU: u1680

ROKO PI 4B V1.4 su Priedais iRockchip RK3399 Cortex SBC/Single Board Computer Suderinama su Aviečių Pi Ekranas

Yra sandėlyje


Pastaba:

Paketas 1: 1G DDR4 Core Lenta su Priedais

Bundle 2: 2G DDR4 Core Lenta su Priedais

Paketas, 3: 4G DDR4 Core Lenta su Priedais

Intruduction

ROKO PI yra Vienas Valdybos Kompiuterį (SBC) ultra-mažas form faktorius, kuris siūlo klasė pirmaujančių veiklos rezultatus, kartu panaudojant likusius mechaninė suderinamumo.ROKO PI siūlo kūrėjai, Di entuziastai, mėgėjai, PC "PASIDARYK pats" entuziastams ir kitiems, patikimas, ir labai pajėgi platforma pastatas ir skardinimo savo idėjas paversti realybe.

Tai yra dokumentai, ROKO Pi 4, parašė Radxa Komanda su bendrijos parama.

ROKO Pi 4 yra Rockchip RK3399 pagrįstas SBC(Single Board Computer) pagal Radxa.Ji gali paleisti android, ar kai kurios Linux distribucijos.ROKO Pi 4 funkcijos šešių branduolių ARM procesorių, 64bit dual channel 3200Mb/s LPDDR4, iki [email protected] HDMI, MIPI DSI, MIPI CSI, 3.5 mm lizdas su mic, 802.11 ac WIFI, Bluetooth 5.0,, USB Prievado, GbE LAN, 40-pin spalva plėtra antraštės, RTC.Taip pat, ROKO Pi 4 palaiko USB PD ir QC maitinimui.

ROKO Pi 4 ateina du modeliai, Modelis A ir B Modelis, kiekvienas modelis turi 1GB, 2GB ar 4GB ram funkcijos.

Klasės Lyderio Veiklos

ROKO Pi yra modernus ir galingas heksa-core ARM pagrindu procesorius, RK3399 viduje, ji siūlo žymiai geresnių rezultatų, palyginti su kitų populiarių SBC lentos.Visi modeliai yra įrengta LPDDR4 3200Mb/s RAM ir neprivaloma aukštos kokybės emmsp moduliai, paskatinti visas programas.

Maker Draugiškas, Di Ryšiai

ROKO Pi funkcijas maker draugiškas plėtros galimybes, įskaitant 40-pin GPIO sąsaja, kuri leidžia sąveikauja su įvairių žaliavų iš mygtukai, jungikliai, davikliai, Led, ir daug daugiau.

ROKO Pi taip pat yra Gbit LAN tinklo, su skirtas autobusų ir valdytojas, jis dirba be latency esant didelėms apkrovoms tinklo programas.Laive 802.11 ac siūlo wifi 2.4 G&5G WLAN ryšiu.Su Bluetooh 5.0, ROKO Pi pranašumai geresnis "Bluetooth" greitis ir įvairesnių.

ROKO Pi taip pat yra viena USB 3.0 host ir viena OTG USB 3.0 jungtys, kiekviena 5Gbps/s, dirbti savarankiškai.USB 3.0 OTG gali dirbti kaip USB įrenginį, pvz., "Android" ADB ar USB įtaisus.Aparatūros jungiklis yra numatyta OTG režimo jungiklis.

AI Galimybes

ROKO Pi palaiko bendrojo lavinimo AI kamino su GPU pagreitis.Dar daugiau, yra speciali įranga NPU akceleratoriaus artėja kitas ROKO Pi bus didina sudėtinga Mašina Mokymosi algoritmas ir sumažinti energijos.

Pramonės standartas MIPI CSI jungtis leidžia lengvai prijungti exsit kameros ROKO Pi ir ROKO Pi taip pat remia pramonės standartas MIPI DSI LCD ir touch " ekraną.Su aparatūros paspartinti algoritmas, tai puikus Kompiuterio Viziją, programą, Robotų technika ir daug daugiau.

Ko jums reikia

Reikia

1. ROKO Pi 4 pagrindinės plokštės ROCK Pi 4 Modelio A arba B Modelis

2. Vienas iš Saugojimo laikmenos žemiau: µSD kortelės, didesnės nei 8GB.emmsp Modulis , didesnės nei 8GB su emmsp į µSD konverteris valdyba.

3. Maitinimo ROKO Pi 4 maitina Tipas-C uosto ir turi platų įėjimo įtampa nuo 9V iki 21V.Pi palaiko USB Tipo C PD 2.0 su 9V/2A, 12V/2A, 15V/2A ir 20V/2A.Be to, Pi palaiko QC 3.0/2.0 su 9V/2A ir 12V/1.5 A. Tipas-C kabelio jūs naudojate turi palaikyti duomenų perdavimo.Mes tai vadiname USB Tipo C įkrovimo kabeliu.

4. USB Klaviatūros ir Pelės Su keturiais USB-A jungtys, ROKO Pi 4 gali būti įrengta su pilna dydžio klaviatūra ir pele.

5. Stebėti ir HDMI Kabelis, ROKO Pi 4 yra įrengta visiškai dydžio HDMI jungtis.HDMI, galintis stebėti rekomenduojama.HDMI EDID pateikiami duomenys yra naudojami siekiant nustatyti geriausią ekrano rezoliuciją.Dėl monitoriai ir Televizoriai, palaiko 1080p (arba 4K) ši rezoliucija bus pasirinktas.Jei 1080p nepalaiko kitos galimos rezoliucijos pranešė EDID bus naudojamas.Šis režimas veikia su DAUGUMA, bet ne visi monitoriai/Televizoriai.

6. USB serijos TTL kabelis ROKO Pi 4 eksportas specialią serijos konsolę, kuri gali pasiekti žemo lygio derinimo pranešimą.

7. USB Vyrų A Male kabelio, Jei norite rašyti nuotraukos ant akmens Pi 4 iš USB OTG uosto arba naudoti fastboot/adb komandas, kurių jums reikia Male USB A Male kabelio prijungti ROKO Pi 4 VNT.

Pasirinktinai

1. µSD Kortelių Skaitytuvas mirksėti nuotrauką į µSD Kortelė arba emmsp Modulis.

2. USB tipas A-type kabelio, Tai reikia fastboot/adb komandas.

3. USB serijos TTL kabelį, Tai reikia serial console.

4. Eterneto kabelį ROKO Pi 4 palaiko prieigą prie Interneto per WIFI ar Ethernet.Eterneto kabelis yra naudojamas prijungti jūsų ROCK Pi 4 prie vietinio tinklo ir Interneto.

5. Vaizdo kameros Modulis ROKO Pi 4 palaiko kameros funkcija.

6.LCD Modulis ROKO Pi 4 palaiko LCD ekranas funkcijos.

7. Garso kabelį Garsas gali būti žaidžiamas naudojant garsiakalbį arba ausines naudodamas standartinę 3,5 mm lizdas.

Atidžiai ROKO Pi 4B

Veiklos

PROCESORIAUS našumas

ROKO Pi funkcijos ARM-based RK3399 SoC ir yra įrengta su šešių branduolių padidinti multithread applicationperformance

GPU Performance

€79.46

Dalintis

Sim7600, Punk Rock, 4 Aviečių Pi, Rasbbery Pi 4, Argone Aviečių Pi 4 Rinkinys, Pi S, Roseberry Pi 3 Atvejis, Rasbperry Pi 400, Pav, Analoginis Aviečių Pi.

Integruotas Funkcija "Bluetooth"
Wifi/BT
Demo Valdybos Tipas RANKOS
Matmenys 85mm x 54mm (8 sluoksniai valdyba)
Modelio Numeris rk3399
Veikimo Sistema Android7.0, Debian, Ubuntu,
CPU rk3399
Sąsaja USB OTG
Atmintis 1GB/2GB/4GB
Prekės Pavadinimas smartfly
DISKO Talpa NĖRA
Procesorius Prekės Rockchip
GPU Malyje T864
Atminties Talpa 4GB
Paieška