2 Atsiliepimai SKU: u1798

4PCS LIBEN žvakės EX-CPR8 UŽ CPR7EA-9 CPR8EA-9 CPR8EAIX-9 CR8E CR8EIX IU24 IU22 UR4DC UR6DC AR12YS U24EPR BUJIA

Yra sandėlyje


Žvakės Parametrai

Gerbiamieji, ar jums mėgautis super iridium viena, kad rungtynės su CPR8EAIX-9

Liben Auto Dalys Industrial Co., LTD yra viena iš pirmaujančių žvakę, mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos bendrovė, įsikūrusi Kinijoje.Mes esame viena iš nedaugelio profesionalių žvakės gamintojai, kurie tiekė pasaulyje su pažangių ir patikimų uždegimo žvakės per 20 metų.Remiantis įgyvendinimo nauja technologija, ir metų patirtį klientų aptarnavimo, Liben yra įsipareigojusi inovacijų uždegimo žvakę pramonės išpildyti mūsų klientų poreikius.

Liben yra įsikūręs JiangCheng Pramonės Srityje Jiangmen City, Guangdong, Kinija.Iš viso investuoti 20 mln., ir kurių plotas yra daugiau nei 20.000 kvadratinių metrų, gamykla turi modernias dirbtuves ir moderni valdymo sistema, su stipriu techninį išsilavinimą.Mes nuolat stengiasi didinti gamybą, išlaikant aukštą kokybės lygį.

Su labai automatizuota gamybos įmonė, mes ne taip priklausomi nuo darbo, kaip mes yra talentas.Mūsų kompanija turi darbuotojų daugiau nei 100 žmonių, turinčių didelę inžinerija, rinkodaros ir techninės talentus.Mūsų darbuotojų entuziazmas, nuoširdumas ir atsidavimas klientų pasitenkinimą, yra tvirtas pagrindas mūsų įmonėje.

Liben padarė stebėtiną pažangą ir pasiekimus.Mes jau uždirbo savo vietą kaip stiprus ir patikimas prekės ženklas, ir įgijo pagirti visame pasaulyje, mūsų įsipareigojimą kokybę ir patikimumą.Mūsų sėkmę lemia mūsų žmones ir jų įsipareigojimą veikti atsakingai, vykdyti su pagyrimu, ir atsirandančių naujų galimybių, mūsų nuolatinės pastangos pakelti Liben kaip lyderis žvakės pramonei.

Sertifikatas

ISO/TS 16949:2009

Projektavimas ir gamyba, uždegimo žvakės automobilių ir motociklų pramonėje

SGS Audituota Tiekėjas Alibaba Audituota Tiekėjas

Jei turite bet kokių klausimų apie tai, uždegimo žvakės, galite sned man į e-mail arba palikite pranešimą, ALI trademanager, ačiū!

€7.58 €10.68

Dalintis

Cr8e, Dell Precision 7710, Dyzelinas Glow Plug, Eberspacher Glow Plug, Spark Plug, Cr9e, Fakelas F7tc, Plytelių, Cr8eix, Denso žvakės.

Nuoroda Kodai EX-CPR8
Pasiekti 19 MM
skirtumas 0,9 mm
Mainų Dalies Numeris EX-CPR8
Elektrodo Medžiagos Normalus
rezistorius Taip
Gamintojas Dalies Numeris EX-CPR8
Montavimo Bazės Butas
hex dydis 16 mm
Šalis/Regionas Automobilių Gamyba Kinija
Šiluminė Vertė aukštas
Skersmuo 10 mm
Kitos Dalies Numeris EX-CPR8
šilumos asortimentą 8
Tipas Nikelio
Paieška