1 Atsiliepimai SKU: u1805

Aliuminio Nardymo Šviesos 360Degree Drugelis Apkaba Sąvarža Mount w/ 1/4" Sraigtas 1 colio Kamuolį Galva Adapteris Gopro Sporto Veiksmo Kameros

Yra sandėlyje


Daug variantų, pasirinkti vieną, kurį norite, susisiekite su manimi, jei jokių problemų.Drugelis Įrašo Informacija: Medžiagos: Aliuminio lydinys Svoris: 62g Spalva: Black Gali būti naudojama gopro už DJI Osmo Veiksmų YI už EKEN ir kitos fotografijos įranga, prijunkite lempos rankos, kamuolys pratęsimo lazdele, kamuolys plūdrumo lazdele, gali apkabos, vieno colio kamuolį galva.Paramos 360 laipsnių sukimosi, ir gali suktis apie 80 laipsnių horizontalia kryptimi, laisvai koreguoti kryptį; rankenos dizainas tinka mūsų pirštų, paprasta naudoti; Lengvas aliuminio lydinio kamuolį galva mount dėl didelio tikslumo ir patvarumo.Variantas: su 2vnt metalo 1inch kamuolį galva 1/4" colio prisukite adapterį informacija: Funkcijos: Jis yra pagamintas iš aliuminio lydinio, tuščiaviduriai, lengvesnis svoris, todėl įrengimas patogiau; Visų aliuminio lydinio naudoja high-end šlifavimas kartu su anoduoto paviršiaus apdorojimas, vizualinis poveikis yra labiau rafinuotas, ir ranka, jaučiu, yra labiau subtilus; Naudoti 304 nerūdijančio plieno varžtas pavasarį; Plati ir didelė rankena, patogu ir lengva pasukti, be kenkia jūsų rankose; Du 1/4 kamuolys vadovų, plėtra priedai padidinti, gali būti prijungtas prie kitų vietų.

Variantas: su 1piece metalo 1inch kamuolį galva adapteris ir 1piece metalo 1/4" colio varžtas adapteris: Svoris: 146g

Funkcijos: 1. Jis yra pagamintas iš aliuminio lydinio, tuščiaviduriai, kurie yra lengvesni ir leidžia įrenginiui patogiau; 2. Visi aliuminio lydinio naudoja high-end šlifavimas kartu su anoduoto paviršiaus apdorojimas, vizualinis poveikis yra labiau rafinuotas, ir ranka, jaučiu, yra labiau subtilus; 3. Naudoti 304 nerūdijančio plieno varžtas pavasarį; 4. Plati ir didelė rankena, patogu ir lengva pasukti, be kenkia jūsų rankose; 5. 1/4 kamuolį galva ir kortelės lizdas GoPro , plėtra priedai padidinti, gali būti prijungtas prie kitų vietų.

Variantas: su 2vnt plastiko 1inch kamuolį galva adapterius: Svoris: 104g

Funkcijos: 1. Jis yra pagamintas iš aliuminio lydinio, tuščiaviduriai, kurie yra lengvesni ir leidžia įrenginiui patogiau; 2. Visi aliuminio lydinio naudoja high-end šlifavimas kartu su anoduoto paviršiaus apdorojimas, vizualinis poveikis yra labiau rafinuotas, ir ranka, jaučiu, yra labiau subtilus; 3. Naudoti 304 nerūdijančio plieno varžtas pavasarį; 4. Plati ir didelė rankena, patogu ir lengva pasukti, be kenkia jūsų rankose; 5. 2 kortelių lizdai, dėl GoPro, plėtra priedai padidinti, gali būti prijungtas prie kitų vietų.

€8.01 €11.45

Dalintis

Edge 810 Mount, Kamuolys Ram, 17mm Rutulio Kalno, Kamera Apkabos, Veiksmo Kamera Varžtas, 20cm Kamuolys, Gopro Led, Gopro Mount, Dviračio Lempa Mount, 1 Colio Rutulio Kalno.

Prekės Pavadinimas BGNing
Suderinami Veiksmai, Fotoaparatas Prekės DJI
Tipas Skeletas & Kadrų
Kilmės KN(Kilmės)
Medžiaga Aliuminio
Modelio Numeris 29310
Paieška