0 Atsiliepimai SKU: u2159

Sunku Ausinės Atveju Savininkas, Vežančių Lauke Klausos CIEM In Ear Ausines Monitoriai

Yra sandėlyje


Sunku Ausinės Atveju Savininkas, Vežančių Lauke Klausos CIEM In Ear Ausines Monitoriai

Apsaugoti Savo Brangų Klausos ir Ausines!Soundlink ausinės sunku atveju yra puikus būdas išlaikyti savo brangų in-ear monitoriai ir saugus, kai jo nenaudojate.Išlaikyti savo ausines į šį dėklą, kuris yra sukurtas specialiai ideali aplinka aukštos klasės į ausų ir klausos.Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, pasižymi didelio poveikio polimero shell", kuri sukurta siekiant suteikti didžiausią apsaugą nuo smūgių ir slėgio.Viduje, tankaus putplasčio įdėklas ir oro sąlygoms atsparus sandariklis pateikti papildomų sluoksnių apsauga jūsų ausyje monitoriai ir klausos.

Soundlink Ausinės Dėklas Savybės:

1. Puikus būdas išlaikyti savo high-end in-ear monitoriai ir klausos saugus, kai jo nenaudojate 2. Specialiai sukurta siekiant apsaugoti jautrios klausos priemones 3. Didelio poveikio polimerų korpuso gūžteli pečiais off iškilimų ir šoko 4. Tankus vidaus putų pagalvėlės jūsų ausinės Atsparus oro ruoniai išlaikyti iš drėgmės ir lengvas lietus

Pakavimo įtraukti

1 X Klausos priemones atveju sunku

€5.13 €6.49

Dalintis

Stalinis Laikiklis Stebėti, Klausos Ausų, Aukšta Monitoriaus Stovas, Gn Skambėtų, Belaidžio Mpow, Audio Technica Ausinės Atveju, Ausies Stebėjimo Sistema, Earmold, Bose Soundlink, Tv Monitoriaus Stovas.

Elemento Tipas Ausų Priežiūra
vidinis dydis 79mm x 50mm x 35 mm (H)
Funkcija Vandeniui / grūdintas
Modelio Numeris 0104030
Prekės Pavadinimas IEM ausinių saugojimo bylos
Išorinis dydis 87mm*69mm*49mm(H)
Medžiaga Plastikiniai
spalva Oranžinė / mėlyna / Skaidrus
Paieška