0 Atsiliepimai SKU: u2498

2-In-1 Nerūdijančio Plieno Erkių Pincetu Profesinės Greitai Erkių Šalinimo Priemonė Kačių, Šunų, Žmonių, Šunų Erkių Pašalinimas

Yra sandėlyje


2-In-1 Nerūdijančio Plieno Erkių Pincetu Profesinės Greitai Erkių Šalinimo Priemonė Kačių, Šunų, Žmonių, Šunų Erkių Pašalinimas

Kulka Taškų: 1、2 in 1 dvigubas-firminio dizaino: 2 (1 pincetai ir skerdimo, kablys gali saugiai ir efektyviai pašalinti šunys, katės ir kt.erkių.

2、Papildoma vertė: Mūsų nurodė, pincetas yra ne tik labai tinka pašalinti erkės, bet taip pat puikus pagalbininkas šiukšles, erškėčių, ir kt.

3、Medžiaga: erkių šalinimo įrankis yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno medžiagos, ir jis yra patvarus; nėra lengva sugadinti ir korozijos; gali būti naudojamas ilgą laiką.

4、Greitai ir neskausmingai: Įdėti šalinimo kablys galvos odą, paspauskite pažymėkite apkabos, pagal erkių galva, traukti erkių organizme tiesiogiai ir pašalinti jį su galva.

5、Patogu nešiotis: Saugoti savo šalinimo priemonė pirmosios pagalbos langelį arba daiktadėžė arba kuprinė, ir pašalinti erkės, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: aukštos kokybės nerūdijančio plieno

Dydis: apie 14cm/5.51 colių

Pareigos: 2 in 1 (Pincetas + Šalinimo Kablio)

Tinka: pašalinti erkių, blusų, utėlių ir kt.

Tikslas: pet / asmeniui

Produktų Sąrašas:

Dukart galvos Kabliuko * 1

Oda Atveju arba Plastiko Dėžutė * 1

€2.69 €3.53

Dalintis

šiukšlių Maišą 7590, Didelių Vazonų Idėjos, Mini Juostele 10mm, Kunigaikščių šaltas Gėrimas, Mtm Logotipas Quattro, Rožinis Mados Puodelis, Duke690 žvaigždutę, Namm 2016 Roland, Mini Gold Patiekalai.

Šunų Vada Elemento Tipas Pooper Scoopers & Krepšiai
Paieška