1 Atsiliepimai SKU: u253

Didelis Rožinė Kristalų SRITYJE GAMTOS PAVYZDĮ ROSE KVARCO KAMUOLYS Natūralių Kristalų Gijimas Akmens Reiki 5-6cm

Yra sandėlyje


GAMTOS PAVYZDĮ ROSE KVARCO Grubus Crystal Healing Akmens Reiki

Dydis:50-60mm, Kodėl Būtų Jums Naudoti Rose Kvarco?

Rose kvarco eina pagal pavadinimą Meilės Akmuo, nes ji siunčia off stipri vibracija meilės, laimės, šilumos ir emocinę sveikatą.Jis turi energijos, susijusių su širdies čakra.

Ji gali padėti jums išspręsti giliai įsišaknijusias problemas, skausmus, baimes, ir tragedijos, kad turite tiek, kad jums bus visiškai išgydyti nuo jų.

Ji padeda jums susidoroti su asmeniniais trauma ir stresas.Net mažą gabalėlį rose kvarco kišenėje gali padėti jums išspręsti jūsų problemas ir jaučiasi pasiruošęs eiti per pokyčių savo gyvenime.

Ji gali padėti su atvejais, depresija, nemiga, bei kitų psichikos problemų.Ji taip pat gali būti gera, kai jūs susidūrėte reprodukcijos arba menstruacijų problemas.

Energijos, kad rose kvarco kristalo suteikia, taip pat gali būti naudojamas gydyti tam tikrų širdies ligų ir problemų, susijusių su kraujo cirkuliacija.

Manoma, padėti išvengti trombozės ir širdies priepuolių, taip pat kad širdies raumenys stipresni.

Jis gali būti naudojamas pašalinti randus, išvalyti odą, sumažinti raukšles ir suteikia jums, kad minkštas, spindinčią veido.

Tai puiki akmens turėti su savimi, kai jums pradėti naują verslą ar projektą.

Su rose kvarco dirba jums, jūs turėsite savo ratio apie jus, kai jūs derėtis savo kelią į laimę.

Rose kvarcas yra ne tik gera pritraukti meilę, bet pritraukti pinigų, taip pat.Gera praktika, kad jūs galite padaryti su savo rožių kvarcas yra įdėti ją ant savo sąskaitas arba įdėkite jį viduje savo piniginę.

Tai vieta, šalia nieko, kad jūs norite turėti teigiamą rezultatą, nes ji pritrauks teisę rūšies energija!

€18.07

Dalintis

Sfera Akmens, Wicca Kvarco Kristalo Kamuolys, Krištolo Rutulys, Rožinis Kvarcas Lazdelė, Auskarai Kvarco Kristalo Kamuolys, Ametistas Kamuolys, Monokristalo Kvarco Kamuolys, Rose Kvarco Lazdelė Akmenys, Kamuolys Obsidianas, Rose Kvarco Lazdelė, Kanada.

Stilius feng shui
Medžiaga Crystal
Prekės Pavadinimas DHX SW
Regioninės Funkcija Europa
Temos meilė
Paieška