3 Atsiliepimai SKU: u511

Medvilnės Klausos Įrašą Apsauginis Dangtelis juodos spalvos juosta ant galvos Binaural Užkoduotas Raštas už BTE ir Kochlearinius Implantus

Yra sandėlyje


Medvilnės Klausos Įrašą Apsauginis Dangtelis juodos spalvos juosta ant galvos Binaural Užkoduotas Raštas už BTE ir Kochlearinius Implantus

Prekės Pavadinimas: Soundlink Medžiaga: 100% Medvilnė Sudedamosios dalys : Vienas gnybtas + Dvi adapteris + Vienas virvių Klausos apsaugine danga naudojama Elastinga Laidą Užsidėjo Rankovėmis, kad eiti per jūsų Klausos aparatai, kurie turi turėtojas Įrašą, kuris suteikia atgal savo apykaklę.Yra 2 būdai, kuriais galite padengti savo pagalbines Klausos priemones.Nuėmus vamzdžiai ir ar eartips, Ant rankoves yra angos, kur jūs galite skaidrių earmold kablys ir akustinis vamzdis, per.Arba, jei jums būtų ne taip, kaip naudoti šį metodą, jūs galite skaidrę rankovės dėl klausos atvirkštinio su plataus atidarymo aukštyn vyksta pirmą kartą.Puikus sporto veiklos, darbo outs, ir sporto salėje.Taip pat labai naudingi vaikams su klausos siekiant išvengti nuostolių ir rudenį iš Klausos.Taip pat padeda išlaikyti drėgmę nuo shorting baterijas.

Atkreipkite Dėmesį:

1. Šio tipo kostiumas šviesos drabužius. 2. Būkite atsargūs, kad jums turėtų atverti apkabos, iš nugaros, o ne priekyje.Kitaip jis bus pažeistas.

€6.34 €8.14

Dalintis

Labas Pro, Earmold, Klausos įrašus, Dantų Implantai., Bose Soundlink, Kochlearinius, Ausies Klausos Padėjėjas, Amabrush, Kochlearinius Europa, Išgirsti.

Medžiaga plastikiniai & cottom
spalva Pilka / Smėlio / Rausva
Modelio Numeris 0205024
Elemento Tipas Ausų Priežiūra
Prekės Pavadinimas Klausos apsauginis dangtelis
Paieška