1 Atsiliepimai SKU: u5173

Ekrano filmas, kaip ir Knyga, skirta "ipad" Screen Protector, Matinis PET Plėvelės Tempimo Anti-Glare ir Popieriaus Tekstūra Screen Protector

Yra sandėlyje


Ekrano filmas, kaip ir Knyga, skirta "ipad" Screen Protector, Matinis PET Plėvelės Tempimo Anti-Glare ir Popieriaus Tekstūra Screen Protector

STIKLO KNYGA– Mano, kaip popieriaus, skamba kaip knygoje rašo, kaip popieriaus.Siūlome knyga-kaip liesti, trinties, ir jausti.Ranka slysta gražiai ant paviršiaus, todėl skaitmeninės eskizavimo patirti daug daugiau džiaugsmo.

APSAUGOTI EKRANĄ – tai papildomas sluoksnis apsaugos pratęsti gyvenimą jūsų monitoriaus/ekrano.

KNYGA-KAIP FUNKCIONALUMĄ– geriausias funkcinės paperlike screen protector, skirta "iPad", labiausiai tinka naudojant Pieštuku parašyti, piešinys, eskizas ir projekto ekrane.

ANTI-GLARE FUNKCIJA– Slopinti šviesos atspindys.Palyginti su blizgesio gaminiai, popieriaus, pavyzdžiui, filmas sumažina šviesos atspindys ir daro ekrano turinį būtų lengviau skaityti.

LENGVAS MONTAVIMAS– priima specialios silikoninės dervos klijais ir savarankiškai adsorbcija,su automatine burbulas mažinimo.Be to,galite taip pat lengvai stumti iš burbulus su valytuvas.

€4.27

Dalintis

2 Pack Screen Protector, Ipad Popieriaus Screen Protector, Matinė Plėvelė Ipad 105, Ipad6 Ekrano Popieriaus, Ipad Ekrano Atspalvis, Kaimiškas Popieriaus Tekstūra, Paperlike Screen Protector, "samsung" Tab S7, Matepad Pro Screen Protector, Tekstūra Meno Popieriaus.

Savybės Matinis
Medžiaga pet
Kiekis 1 pakelis
Naudoti PDA
Modelio Numeris pet ekranas
Suderinamos Prekės Apple iPad
Pakuotė no
Paieška