3 Atsiliepimai SKU: u539

SS butas plyteles, 2*4 tabletės 87079 "PASIDARYK pats" apšviesti blokuoti plytų Suderinama Su Surenka Dalelių

Yra sandėlyje


Šį gaminį galima maišyti spalvų atsitiktinai, ar klientas žymi derinys spalvų, užsakymą prašome palikti pranešimą arba kreiptis į parduotuvę, paaiškinimai!

Urmu grūdų serija

[kilmės] guangdong, Kinija

[produkto pakuotės] plastikiniai maišeliai

[medžiaga], netoksiškas ir bekvapis ABS plastiko

[tinkamas amžius] 5 ~65 metų

[produkto išlaikymo] gali būti valomi ir dezinfekuojami

[ypatingas dėmesys]

1. Vaikas privalo naudoti produktą pagal namų priežiūra;

2. Negalima nuryti mažų statybos blokuoti dalelių.

3. Jei žaislas yra sugadintas, prašome grąžinti jį;

4. Išvengti blokuoti poveikio ir drėgmės.

Svarbu: prekės spalva vis dar yra atnaujinta.

[pastabos pirkėjų]

1. Visos parduodamos prekės yra griežtai tikrinami ir supakuoti į parduotuvę.Kai pirkėjas pasirašo prekės, prašome būtinai atidaryti langelį, apžiūrėti, patikrinti prekių kiekį ir patikrinti, ar prekės yra geros būklės.Jei turite klausimų, mes negali būti atsakinga už jį.

2. Šiuo metu, greitas pristatymas, kartais pristatymas vėluoja dėl kai kurių situacijų, pvz., oro ir eismo sąlygas.Parduotuvės žada padėti pirkėjui susisiekti ir koordinuoja ir laiku pristatyti prekes jums kuo greičiau.Jei turite opozicionerius jausmas, kad Kurjeris, gali skųstis vietos express " įmonė, tikimės, kad pirkėjas gali atskirti atsakingas asmuo, ačiū.

3. Surinkti kūrimo bloką žaislai yra rūšiavimą ir sandarinimo krepšiai, ir kartais trūksta dalių.Parduotuvėje galite padaryti iki trūkstamos dalys nemokamai, kai klientai perka produktus iš naujo.

4. Šios rūšies statybinių blokų yra supakuoti į įprastą popieriaus dėžės, pristatyti, greitas pristatymas, bei kruopščiai supakuoti mūsų parduotuvėje.Vis dar sunku užtikrinti, kad atskirų pakavimo dėžės yra išspaudimo ir dėvėti, tačiau produkto dalių viduje pakuotės, dėžutės, nebus pažeistas.

5. Nuotraukas visas prekes mūsų parduotuvėje turėtų atitikti realias nuotraukas, kaip toli, kaip įmanoma, tačiau Kampo nuokrypis arba saulės gali sukelti kai kurių spalvų skirtumas šaudymo metu.Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnybą, kad būtų aišku, prieš perkant.

6. rekomenduojama, kad vaikams iki 5 metų amžiaus žaisti su didelio grūdų, statyba blokai, Nes smulkaus grūdo dalys yra lengva valgyti per klaidą ir gali būti pildomas tik su lydinčiu tėvų.

€5.10

Dalintis

Patekimo, Cueca Krepšys, Blokuoti Plytelių, Plytų, Plytelių, Raudona Liesas Kaklaraištis, Mūrinis Butas, 2x2 Blokuoti, 1x3, Geležinis žmogus Gumos, Kojinių Diržas.

Amžius > 6 metų
Plastiko Tipas ABS
Prekės Pavadinimas jile
Medžiaga Plastikiniai
Paieška