0 Atsiliepimai SKU: u54182

LEotiE NUO 2004 m. Alavo Pasirašyti Jorgensen Fotografija, Foto, nuotraukos, degimo, ugnies liepsna golfo kamuolys 20x30 cm

Yra sandėlyje


Ieškote apdailos arba individualizuotą metu?Naršyti šimtus skirtingų nostalgiškas ir šiuolaikinės temos.Padovanokite sau arba savo draugams, su dekoratyviniu priminimas apie senus gerus laikus ir gauti traukia akį savo namuose.

Mes visada turime tinkamą motiv parduotuvėje, ar tai jūsų svetainė, virtuvė, vonios kambarys, garažas ar darbo vietos.Mūsų aukštos kokybės skardos ženklai spausdinami puikus rezoliucija - "pagaminta vokietijoje".

Jei motiv nėra arba jūs turite specialų prašymą - e.g.paveikslėlio jūsų mylimam žmogui - mes glady gamyba išskirtinis ženklas su jūsų nuotrauka ar grafikos.Už tą pačią kainą, kaip ir "standartą-motiv', žinoma.Daugiau informacijos, atsiųskite mums elektroniniu paštu: [email protected]

Matmenys: 20 x 30 cm (8 x 12 cm)

€9.86

Dalintis

Angelas Pakabukas, Foto Spausdintuvas 20x30, Siwa, Prisijungti, X78, Karbiuratorius Solex, Garsiakalbis, Usb, 3 Omų Garsiakalbis, Ken Meistras, Rėmo Foto 20x30.

Kilmės KN(Kilmės)
Formos Stačiakampis
Medžiaga Metalo
Paieška