3 Atsiliepimai SKU: u5617

Naujausias Belaidžio iTape ĮSA V4.0+EDR Bluetooth Kasetės Adapteris dirbti, o įkrovimo Stereo Garso Imtuvas, Automobilių Denio Player

Yra sandėlyje


( Parduotuvės pavadinimas turėtų būti: "Geriausias Žingsnis Tarptautinės Laikyti ne BestStep Tarptautinė Parduotuvė, įvedėte neteisingą ir negali būti keičiamas... :-/ )

Dear Klientas: Ačiū už apsilankymą mūsų parduotuvėje.Linkiu jums have a nice day :> Jei turite bet kurį klausimą, ar ar perparduoti apie kainą, prašome kreiptis tiesiogiai į mus, mes citata jums, pagal jūsų kiekį. :> Best regards Geriausias Žingsnis tarptautinės Parduotuvė

Produktų, kurie jums gali būti domina:

Ypatybė:

Naujausias 3rd Gen Wireless iTape Kasečių Grotuvas Įkrovimo lizdas ne ĮSA Bluetooth V4.0 + EDR Stereo Garso Imtuvas, Adapteris, skirtas Automobilių ,Naudojant jį ,jums gali klausytis muzikos, o mokesčių neatsižvelgiant casstere adapteris out.

Kodėl užsakymo iTape bluetooth kasetės adapteris? 1. Su iTape Bluetooth Kasetės Adapteris, jūsų kasetė žaidėjas iš karto tampa "Bluetooth" belaidžio ryšio kasetės grotuvas.Naudoti jūsų automobilio ar namų sistemą.Transliuoti muziką iš bet kurio bluetooth "funkciją palaikantį įrenginį, pavyzdžiui, jūsų "iphone", Planšetinis KOMPIUTERIS ir Pan.; 2. Jokių sudėtingų diegimo.Jokių kabelių.Nėra susivėlęs ar snagged juosta.Tiesiog pop tai ir jis automatiškai įsijungs. 3. 3 Kasetės adapteris "bluetooth" galite mėgautis muzika, o mokesčių, nes įkrovimo lizdas, Įjungimo/išjungimo jungiklis ir Mic mygtukas gali būti kabančios ne savo juosta denio. 4. Abi rankas saugiai ant rato, o garso šaltinis lieka jūsų kišenėje. 5. Kasetės Adapteris "Bluetooth" yra paskutinis kasetės, jūs kada nors reikia, o pirmasis -tik žingsnis, kad jūsų mėgstamos muzikos, prenumeruojamų transliacijų ir audio knygas į savo automobilį.

Kodėl verta užsisakyti pas mus? - Mes originalus 1st, gamyba kurti ir gaminti šį produktą su daug funkcijų; - originalus 3 kasetės adapteris, tai naujausias rinkoje , mes tiesiog pradėti parduoti jį Augest iš 2017 m.; - Dėl perpardavinėjimo: mes atvėrė išskirtinių formų, taigi, jei jūsų kokybės yra mažiau nei 1000pcs, nereikia mokėti pelėsių mokestis; - Mes įsipareigojame siekti aukštos kokybės visą laiką; - Paramos spausdinti savo logotipą; - Ar tiek mažmeninės ir didmeninės prekybos su puikus kainos ir puikios kokybės;

Specifikacija:

Pagrindinės Specifikacijos: Pagrindinė Specifikacija: Paverčia jūsų kasetė denio į "Bluetooth" kasečių grotuvas iš karto; Naudoti CSR8635 "Bluetooth" programą; 2nd gen itape su Micro SD/TF lizdas ,galite žaisti muzikos failus tiesiogiai iš Micro SD/TF kortele;o 3 be Micro SD/TF lizdas, palaiko Bluetooth atsakyti/skambinimas skambinimas; Paramos stereo muzikos, garso formatas: AAC, MP3, SBC, Stereo, "Bluetooth" 4.0+EDR; Dvi lemputės (1 žalia, 1 raudona); Perdavimo atstumas: 10m; Baterijos talpa: 140mAh; Krovimo srovė: 80mA; Porą srovė: 8mA, budėjimo srovė: 2mA, groti muziką ir skambinti srovė yra 30 ma, Darbinė įtampa: 3.3-4.2 V 3rd gen iTape bluetooth kasetės adapteris gali groti muzika, o mokesčių, o 2nd gen itape bluetooth kasetės adapteris negaliu ir beveik visos tokios belaidžio "bluetooth" ryšio kasetės adapteris į rinką negaliu; Multifunkcinis iTape pro yra su Micro SD/ TF kortelė taip pat gali dirbti, o įkrovimo.Suderinamas su: Visi "Bluetooth" įrenginiai, pavyzdžiui: "iPod", "Iphone", "Samsung", išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamas, media player ir t.t.Paramos priekiniai ir šoniniai magnetofonas grotuvas;

Veikimas:

Kaip naudoti:

1. Prašome paspauskite jungiklį įdėti į poravimo režimas.

2."Bluetooth" kasetės pradės mirksėti mėlyna/raudona reiškia, kad ji atvyko į poravimo režimas.

3.Dabar eik į savo "Bluetooth" nustatymas jūsų prietaise ir pasirinkite "BT Juosta" į porą.

4.Po sėkmingo porą, mėlyna lemputė pradės mirksėti greitai, rodo tai suporuoti.

5.Dabar įdėkite BT Juosta į jūsų kasečių grotuvas, stumti žaisti savo kasetės grotuvas.

6.Pasirinkite muzikos į savo prietaisą ir mėgaukitės belaidžio muzikos.Kaip skambinti: Po sėkmingo porą, galite paskambinti, paskutinį telefono numeris paspaudę du kartus ant on/off jungiklis ir pakabinti vieną kartą paspauskite.Kai gaunate skambutį, paspauskite on/off, greitai atsakyti ar pakabinti.Pranešimas: Prašome paspaudę on/off, nes tai bus įjungti BT kasetės off ragindamas režimu.Dažnai užduodami klausimai 1.Ar galiu naudoti Kasetės Adapteris "Bluetooth", o mokesčių?Taip, tai mūsų produkto didžiausias privalumas,tiesiog įsitikinkite, kad įkrovimo lizdo forma viršuje skyriaus kasetės adapteris "bluetooth" ir, kad ji yra kabančios ne savo juosta. 2.Ar galiu naudoti Kasetės Adapteris "Bluetooth" atsakyti į telefono skambučius?

Taip!Kasetės Adapteris "Bluetooth" yra pastatytas mikrofonas, kuris leidžia laisvų rankų mobiliųjų telefonų veikimą važiuojant.ir 3 Kasetės Adapterį su mikrofonu ir "on/off" mygtuką, ne, tai patogu ir lengvai galite atsiliepti telefonu, ir balsas skamba aiškiai.i 3.Kai kalbu su kuo nors telefonu, jie skundžiasi, kad I garso zamglony.Aš galiu išspręsti šią problemą?Įsitikinkite, kad jūs turite pašalinti mikrofoną iš viršaus skyriaus Kasetės Adapteris "Bluetooth" ir, kad ji yra kabančios ne savo juosta denio.ir 3 kartos Kasetės Adapteris gali padaryti, kad balsas skambėtų labiau aišku, kaip 2-os kartos, o dauguma "bluetooth" adapteris rinkoje 4.Kasetės Adapteris "Bluetooth" yra mano juosta denio, bet bus ne suporuoti savo prietaisą.Ką gali padaryti, kad?Kasetės Adapteris "Bluetooth" bus išsijungimas po 15 minučių, kai "Bluetooth" yra atjungtas.Norėdami vėl nustatyti ryšį, naudoti maitinimo jungiklis ant šono Kasetės Adapteris "Bluetooth" ciklo maitinimą, tada.Kasetės Adapteris "Bluetooth" taip pat pasukti atgal ir įveskite poravimo režimu, jei ji yra pašalinti ir iš naujo įdėta į jūsų juosta denio. 5.Kiek laiko baterija?Ar yra kokių priemonių galiu imtis, siekiant padidinti baterijos gyvavimo laiką?

€32.86

Dalintis

Blutooth Automobilį, Auto "bluetooth", Juostos Kasetė Denio, Belaidžio Tipo C, "bluetooth" Auksas, Wifi Garso Imtuvas Mesti, "bluetooth" Vikefon, Alloyseed "bluetooth", Pereiti Nintendo Jungiklis Nr Pro, Audio "bluetooth" Siųstuvas, Televizijos.

"Bluetooth" Lustas ĮSA V4.0
Modelio Numeris itape
Pakuotė Taip
Kiekis Garso
Parama Atminties Kortelės Taip
Kilmės KN(Kilmės)
Aukštos Raiškos Palaikymo NĖRA
Paramos Apt-x No
Belaidžio Tipas "Bluetooth"
WIFI Standartą NĖRA
Prekės Pavadinimas PATCHSKY
Parama AAC No
Sąsaja USB
didžiausias skirtumas nuo 2 kasetės Galite mėgautis savo muzikos, o mokesčių
Sertifikavimo NĖRA
Garso Takelio Dvigubas
spalva juoda
Funkcija NĖRA
Paieška