1 Atsiliepimai SKU: u5717

Bokso Reflex Ball Set 2 Sudėtingumo Lygį Bokso Kamuoliukus su Reguliuojamas Lankelis Skylių Greitį, Reakciją ir Manevringumo Mokymo

Yra sandėlyje


Ypatybė:

1. Mes specialiai sukurta, kad jis bus gerokai lengvesnis ir tylesnis už teniso kamuoliuką, taip, tai giraitė-nemokamai, ir kiekvienas gali mėgautis juo be jokių rūpesčių apie pataikyti sau veidus, akis, nosis, ir kumščiais, taip pat, tai daug saugiau.

2. Ji gali padėti mokyti savo reakcija, vikrumas, skylių greitis, kovoti su įgūdžių ir rankų judesių koordinavimą užtikrinant įdomus treniruotės.

3. Kėlimo svorius ir ilgas valandas Sporto salėje dviratis yra ne tik būdas gauti dera!Tiesą sakant, Kova Kamuolys gali būti dar geriau ir daug labiau įtikinamas.Nenuspėjamumas pašoks kamuolys, kartu su intensyvumą, savo spaudu bus įrašyti iš savo rankų, krūtinės, pečių ir viršutinės nugaros, puikiai tinka kalorijų deginimo ir kondicionavimo sistema.Taip pat, tai labai addicting.

4. Jums nereikės eiti į sporto salę, dirželį lankelis apie,, smagiai ir įrašyti savo kūną per 15-20 minučių!Puikus darbo pertraukas, arba mokykloje pertraukų ar net paplūdimyje ir parke, tai dėmesio perforavimo maišą bus sudeginti daug kalorijų ir padėti jums gauti tinkami.

Apie spalva:

Yra nedidelis skirtumas tarp nuotraukos ir realus daiktas, kurį sukelia šviesos ryškumą,tikiuosi, jūs galite suprasti.

€2.45 €4.45

Dalintis

Greitis Maišelį Pasukami, Perforavimo Maišas Bokso Stendas Sunkiasvorių Mma, Kovos Boxe, Kamuolys Reakcijos, Vaikai Bokso Rinkinys, Krepšys Punch, Kamuolys Dėžutę, Kamuolys Punch, Grandininė Reakcija Sneaker, Vaiko Bokso Lėlės.

Modelio Numeris SCQ3199 Bokso Reflex Ball
Paieška