3 Atsiliepimai SKU: u5769

Klausos Baterijos Dydžio 312 za Engion Pro Pack 6,Ruda Lape PR41 1.45 V Tipo 312 Cinko-Oro Baterijos Stiprintuvo su būda Atveju

Yra sandėlyje


【Plačiai Suderinama】Švieži, be Gyvsidabrio, akumuliatoriai - tinkamas su visomis šiuolaikinės klausos prietaisai, kad, naudojant dydis 312 baterijas.Optimizuotas Wireless, Bluetooth ir Pfi prietaisai. 【Saugus ir Patvarus】Aukščiausios ląstelių dizaino, kuri yra atspari patinimas ir nuotėkio.Saugi ir tiksli hermetikas programa suteikia ląstelių stabilumą ir ilgaamžiškumą ekstremaliomis sąlygomis. 【Geresnių Rezultatų】Gyvsidabrio Nemokamai formulė su aukštesnės įtampos, greitai pradėti.Teikti optimalų veikimą,didesnę consistenc ir ilgą veikimo laiką. 【Aplinkos Apsaugos】Perforuotas paketas leidžia surinkti būti išimti patogus transportas.Ekologiškas paketą, kurį perdirbtos arba perdirbamų medžiagų. 【Dovana ir Garantija】Kaip padėkoti ir dovana jūsų pirkimo būtų aukštos kokybės saugojimo bylos pristatomas su baterijomis.Be to,mes teikiame vienerių metų garantija,24 val. interneto paslaugos,30-dieną be Jokios Priežasties Pinigų grąžinimo Garantija,100% nerizikinga Pirkti.Parametras:

Gamintojas: power vienas

Įtampa: 1.45 V

Naudojimo Laikas: 10-30 dienų

Skersmuo: 7.9 mm

Storis: 5.4 mm

Galiojimo Laikas:Iki 06.2024

(Dauguma baterijos yra pagamintos pastaraisiais mėnesį)

Pakuotė:

6 x A312 Baterijas.(6 gabalus per kortelę,1 kortelė pakuotėje)

1 x Didelio laipsnio talpinimo(Dovana)

1 x Metų Garantinė Kortelė

€3.60 €5.14

Dalintis

Husa Oro Ankštys, Galingas Klausos Stiprintuvas, Tiek Ph2, Leopoldas, Amplifi Garso, Moteris Za, Juodos Spalvos Deglą, Atveju Plačiau, Eyedrop, Iem Stiprintuvas.

Elemento Tipas Asmens Sveikatos Priežiūros Reikmenys
Kilmės DE(Kilmės)
Prekės Pavadinimas abay
Paieška