0 Atsiliepimai SKU: u6604

Antakių Xenna chna už antakiai sočiųjų pilka-ruda ruda šnipštas № 103

Yra sandėlyje


Chateau #103 turtingas pilkos-rudos

Nepriekaištingai atrodo antakiai degimo brunettes ir tamsiai sheshenok.

Chna už antakiai browxenna miltelių butelio

Browxenna-pirma chna, specialiai dažyti antakius.Dažymo yra saugoma nuo 5 iki 14 dienų ant odos ir iki 6-7 savaičių plaukai.Henna turi gydomųjų savybių, todėl ne tik spalvų, bet taip pat atkuria sugadintus antakius ir daro, kad plaukai storesni.Dažymo chna gali blokuoti senų tatuiruočių.

Į paletę chna už antakiai browxenna vėliavos-12 atspalvių.Dešimt iš jų yra atspalvių, chna, kurios gali būti naudojamos atskirai.Ir du koncentratai, kad negali būti naudojama gryna forma, tik pridedant atspalvių.

Pakavimo chna dažyti antakius browxenna butelio

Chna browxenna yra gaminamas dviejų versijų paketu, butelis ir maišeliais.Rekomenduojama pirkti chna už antakiai browxenna butelio meistrai, kurie dažnai padaro tvarka dažai chna.Į vandens butelį neleidžia iškristi pernelyg daug chna, todėl produktas yra naudojamas ekonomiškai.Be to, siauras vandens neleidžia didelis oro kiekis patekti į buteliuką.Tai taupo naudingų savybių, chna ilgiau.

Vienas butelis chna browxenna vidutiniškai užtenka 100 procedūrų.

€14.64

Dalintis

Spalva Antakių Gelis, Dažų Antakių Chnos, Antakių Chna Už Antakių, Antakių Dažų, Antakių Gelis, Antakių Chna Profesinės, Rudos Dulkės, Antakių Chna Spalva, Antakių Raudona, Rudos Spalvos Blakstienų Tušas, Antakių.

Prekės Pavadinimas browxenna
Paieška