0 Atsiliepimai SKU: u7674

20 Metrų SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 20M 9/125um Optinio Pluošto Jumper Kabelis Fiber Optic Patch Cord,Nemokamas Pristatymas

Yra sandėlyje


Prekės Picturc

PK optinio pluošto kabelis yra prieinama tiek vienos rūšies ir multimode versijas, ir yra visiškai intermateable su NTT-PK produktus.Tiek vienas, tiek režimą ir multimode versijos SC pluošto pleistras ateiti su cirkonio keramikos rėmelis su pre-poliruoti UPC profilį ir išgaubtos sferiniai pabaigos.Šie pabaigos veido tipus galima greičiau poliravimo ir nugaros atspindys ir optinių nuostolių, tuo pačiu užtikrinant maksimalų pakartojamumas.

Produkto nuotrauka:

· Įterpti-traukos, pagrindiniai orientuotas sukabinimo mechanizmas, kuris leidžia labai pakartotinos, low-loss ryšys · Simplex,Dvipusis ir Multi-core priedai ,taikomos standartinės ir specialios konstrukcijos · Vieno režimas · UPC lenkų · Atitinka Telcordia GR-326-CORE Specifikacijos · medžiaga plastikas kištukas Atitinka prašymu UL94V-O ir Standartas RO

spec Datasheet

Programos

· FTTH · LAN,wan tinklams,kabelinės televizijos,CCTV · Prielaida įrenginiai · Duomenų tvarkymo tinklų · Pramoniniai ,mechaniniai ir karinės · Bandymų įranga ir aktyvus prietaisas nutraukimas

SC/UPC-SC/UPC-SM-3.0 mm-20m fiber optic Patch Cord.

· Jungtys: PK PK · Core: Vienos rūšies Pluošto · Tankis: Simplex · Apdaila/Dydis: PC lenkų · Ilgis: 30 Metrų(s) · Skersmuo 3mm Kokybė:1pcs

€9.53

Dalintis

Pluošto, 19 Stovo, Optinio Pluošto, Sm žaislas, 4 Pluošto Kabelis, Pluošto Maršrutizatorius, PK UPC, Kalėdų Geležies Lipdukas, Mikrotik Routerboard, Berniukai Sueter.

Prekės Pavadinimas AUA
Elemento Ilgio 20m
Jungties Tipas Hibridas
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Dydis 45*40*25
Kilmės KN(Kilmės)
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Modelio Numeris SC/UPC-SC/UPC
Paieška