1 Atsiliepimai SKU: u7930

Nešiojamų vandens valymo rinkinys, skirtas didelio tūrio, ilgalaikį ir kelionių įranga

Yra sandėlyje


Nešiojamų vandens filtras šiaudų

Pagal Miniwell

________________________________________________ Savybės ir specifikacijos: pagrindinės funkcijos:

1)savo Ruožtu, teka gėlo vandens į geriamo vandens iš karto.

2)Filtras iki 2000Litres 0,1 mikronų.Gaminti srautas 600ml/min.

3)Attachable Išardomi Butelius: Vandens filtras tinka šie buteliai.Švarus Vanduo gali būti išspaustas per vandens filtrą, lengvai.

4)Savaiminis Vandens Filtravimo: Kaušo jungtis ir žarnas, įtrauktas į "PASIDARYK pats" gravity filtravimo sistema.

5)BPA Free Butelis: Lengva užpildyti ir užima labai mažai vietos.Stovi vertikaliai, kai jis yra užpildytas.PIRKTI SU PASITIKĖJIMU: Lifetime Garantija ir 100% PINIGŲ grąžinimo GARANTIJA

________________________________________________

Techniniai duomenys :

________________________________________________

Kelis konfigūravimo galimybės

Skirta asmeniniam naudojimui

Grupės naudojimas

Kompaktiškas, kad būtų patogu atnešti aplink

Patikima technologija

Miniwell L630 dirba 0.1 mikrono ultra-filtravimo membraną (medicinos lygio medžiagos), kaip filtras žiniasklaida, kuri yra veiksmingas prieš 99.99999% vandens bakterijų.

TUV ir SGS patvirtinta filtro Tarnavimo laikas gali būti pratęstas backwash Backflush gali skalauti toli priemaišos, kad membrana yra filtruojamas iš vandens.Mes silicone aplink kandiklį.Patogus butelis gali būti padengtas tarpinė už backflushing be nuotėkio.Jums nereikia laikyti švirkštą eiti nebėra.Backwashing: 1) Kai srautas sulėtėja, Miniwell vandens filtras gali būti atgal-rausva, su lengvumu.Prašome naudoti švarų vandenį tik, o atgal-paraudimas. 2) Prieš padėdami Miniwell vandens filtras, atgal-praplaukite švariu vandeniu, tada pamerkti į švelniu acto tirpalu, dezinfekuoti filtras. 3) Po valymo, tegul filtras oro sausa ir laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. 4) Galiojimo terminas: 5 metai.Po pirminio drėkinimo: 3 metai.Pridedami priedai 1) Miniwell asmeninių vandens filtras L630 su patarimas bžūp 2) Kibirą ar plastikinį maišelį, jungtis 3) gnybtą 4) Silikoninė žarna 5)Skaidrus Vanduo Krepšys * 2 KLAUSIMAI:

• Klausimas: Kaip dažnai reikia man backwash sistema?

• A: Tai priklauso nuo to, kaip švarus ar purvinas šaltinio vanduo.Kai jauti srautas sulėtėja, backwash gali pagerinti srautas. (Pastaba: Norėdami pratęsti filtro tarnavimo laiką, visada naudokite geriausias gėlo vandens šaltinis, galite naudotis.Jei žalias vanduo yra drumstas, palaukite nuosėdų įsikurti, kol vanduo atrodo skaidrus ir tada filtras vandens virš nuosėdų.)

• Klausimas: ar galiu naudoti vanduo, filtruotas iš pačios sistemos į backwash filtro?

• A: Taip.Filtruoto vandens iš filtras gali būti naudojamas backwash.Renka, filtruotas vanduo švarus vienkartiniai butelis.Išspaudžia švarų vandenį į filtro ir nuo filtro angos.

• K: Kaip man žinoti savo laiko pakeisti filtrą?

• A: filtras neleis vandens srautas, kai ji filtravimo poras, blokuojami.Jei vandens srovė sulėtėja arba nėra vanduo teka per filtrą, tai yra laiko pakeisti savo filtrą.

• Klausimas: Ar ši darbą dėl E. coli bakterijų ir parazitų, pavyzdžiui, Giardia ir Cryptosporidium?

• A: Taip.Miniwell L630 gali filtravimo sistema 99.9% bakterijų ir parazitų.

• Klausimas: ar Gali šis filtras pašalinti nemalonų skonį žalio vandens?

• A: Tuščiaviduris pluoštas negali pašalinti nemalonų skonį ir pigmentas žalio vandens.L630 yra pagrindinė filtravimo sistemos gėlo vandens filtravimo su 99,9% šalinimo norma visas bakterijas.Jei norite pagerinti skonį vanduo, Miniwell L610, L600, ir L620 gali tilpti jūsų poreikius.

• Klausimas: Ar tai filtras druska vandens?

• A: Ne.Miniwell L630 filtravimo akučių ant membranos yra 0.1 mikrono.Ištirpusios druskos eina per 0.1 mikrono membrana.Kitaip tariant, Miniwell L630 išlaiko mineralinių iš gamtos gėlo vandens šaltinių, filtruoto vandens.

Priminimas: Jei jums nereikia Skaidraus Vandens Maišelį , spauskite žemiau esančią nuorodą:

€20.50

Dalintis

"pasidaryk Pats" Electron Rinkinys, Stovykla Titnagas, Airsoft Karabinas Rinkinys, Vandens Filtravimo Sistemos, Komercinė, Rinkinys Radijas, 6p1, Apvalyti Vandens Filtras, Rinkinys Surviv, Originalus Arduino Uno Starter Kit, F Fm Radijas Rinkinys.

kempingas ir laipioti didelės apimties ilgalaikius ir nešiojamų
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas travel kit
Prekės Pavadinimas miniwell
Naudoti Lauko veikla,kempingas,žygiai
Filtravimo Talpa 2000L
Filtravimo Akučių 0.1 mikrono
Paieška