1 Atsiliepimai SKU: u7972

200g Pu'er Arbatos Skatinimo Didmeninė Svorio Kinų Arbatos Kinija Yunnan Sveikatos Priežiūros Pu-erh Arbata, Ekologiškas Maistas

Yra sandėlyje


modname=ckeditor

Paaukoti parduoti!tokia žema kaina,nepriklausomai nuo išlaidų,tik uždirbti populiarumas!Nedvejokite

Gamintojas: Min Bėgo Yun Arbata

Grynasis svoris: 200g/ Vienas.Kainos už vieną ( neapima kitos arbatos įrankiai)

Torage laiko:kuo ilgiau, tuo geriau

Puer Kategorija: Shu Puer

Ši arbata tortas yra pagamintas iš arbatos lapų, paimtų iš laukinių arbatos medžių.Ji yra pagaminta 2017 metais, Kinų Arbatos Grupė, arbata, tortas yra pagamintas suspaustus arbatos lapai yra nupeštos nuo laukinių arbatos medžių šimtus metų, arbata yra aukščiausios klasės ir kokybės yra verta rinkti, kaip senovinis.Ji taip pat yra turtingas maistingųjų medžiagų ir yra labai geros sveikatos.Ji yra palanki arbatos mėgėjams.

Pu-Erh Arbata sveikatos pareigos:

Sveiki !Puerh yra didelis lapuočių arbata iš Yunnan provincijoje Kinijoje buvo žinomas kaip vaistinis arbata.Paslaptis priėmimo Pu er buvo griežtai saugoma Kinijoje šimtmečius.Arbatos lapeliai yra surinkta iš augintojų, specialios plataus lapų arbatos medis, kuris, manoma, yra susiję su senovės priešistorinių arbatos medžių.

Puer Arbata Funkcija

1.Sumažinti kraujo riebalų, prarasti svorio, mažėja kraujo spaudimas ir atsispirti aterosklerozės.

2. Anti-decrepitude.pagerinti žmogaus savijautą?s imuninę sistemą ir išsaugoti sveikatą, stiprinti kūną ir prailgina ilgaamžiškumą.

Alaus Puerh, Kad arbata turi kontroliuoti vandens temperatūrą, kuri labai poveikį, aromatą ir skani arbata sriuba.Puer prašo virinto vandens.

€6.41 €8.22

Dalintis

žalia Jasmin Arbata, Pu Erh Arbatos Aliejus, Pu'er Arbata, Arbata Yunnan, Pu Er, Oolong Arbata, Puer Arbata, Puer Shu, Maisto Korėjos, žalioji Arbata Puerh.

Prekės Pavadinimas ANCHENG
Kilmės KN(Kilmės)
Talpa 1.1 L
Medžiaga Keramikos
Paieška