1 Atsiliepimai SKU: u9133

Mikroakytoji Filtras LĄSTELIŲ Membranos Skersmuo 13mm/25mm Hidrofilinis Ultrafiltravimas Celiuliozės Micro Membraninį Filtrą 100VNT/PK

Yra sandėlyje


Produktų Įžanga

Programos membraną atskyrimo technologija, mikroakytoji membraninis filtras yra labiausiai plačiai taikyti ir lengva naudoti.Didelis srautas, didelės dalelės įstrigti norma, geras atsparumas temperatūrai, atsparumas stiprių rūgščių, stiprių šarmų, organinių tirpiklių ir antioksidantas, atsparumas senėjimo ir ne lipni, incombustible, ir netoksiškas, gerai, implantų ir kt.Tai yra medžiagos skirstomos į dvi kategorijas: organinių ir neorganinių, kaip atskyrimo savybės mikroakytoji membraninį filtrą, jis daugiausia naudojamas saugoti nuo dujų fazės ir skystosios fazės dalelių, bakterijų ir kitų teršalų, norint pasiekti tikslą, valymas, rūšiavimas ir sodrinimas.Už mikrofiltracijos membrana perimti funkcijas, remiantis porų dydis membrana, paprastai 0.1-1um, todėl mikrofiltracijos membrana gali seprate didelio skersmens bakterijų, laikinai sustabdyta kietas ir t.t.Jis gali būti naudojamas kaip bendras medžiagos skysčio paaiškinti, saugumo filtrai, oro aseptinis, plačiai naudojamos mokslinių tyrimų, medicinos mokslo, biochemijos, maisto, energijos, microelictronics pramonės, nano technologijos, aplinkos apsaugos ir kiti padaliniai.

Medžiagos: Hidrofilinis Ultrafiltravimas Celiuliozės

Specifikacija:

Skersmuo: 13mm / 25mm

Porų dydis: 0.22 um/ 0.45 um / 0.8 um

Pakuotė: Skersmuo 13mm, yra paketas 200pcs/lot;

Skersmuo 25mm yra pakuotėje 100vnt/daug

Savybės Hidrofilinis ultrafiltravimas celiuliozės filtro membrana:

Ultrafiltravimas celiuliozės (LĄSTELIŲ) vandens filtravimo membraną, vienodas akučių, nr. žiniasklaidos praliejimo, mažų tekstūros, mažo pasipriešinimo, greitai filtracijos greitis, mažai adsorbcija, stiprus ištvermė su paramos sluoksniu, daugiausia naudojamas dalelių farmacijos tirpiklių, gėrimai ir t. t.Filtravimo bakterijų.

Pastaba:

Šis produktas dažniausiai naudojamas su PP švirkštų filtras galvos.Yra filtro galvą ant pardavimo, jei jums reikia, prašome spauskite pirkti.Ačiū.

Yra kiti reikalavimai dėl pardavimo, jei jums reikia, prašome spauskite pirkti.Ačiū.

€9.26

Dalintis

24v 350w, Balno Pagalvėlių, Ultrafiltravimas Vandens, Pipett, Aa Tipo Elementų, Ultra Filtravimo, Pipett Patarimas, Reguliuojamas Micropipette, Jonų Membrana, Skystis Gyvis.

Prekės Pavadinimas JVLAB
Skersmuo 13MM/25mm
Klasifikacija Pipete
Medžiaga Ląstelių
Modelio Numeris Ląstelių
Pakuotė 100vnt/pk
Porų dydis 0.22 um/0.45 um/0.8 um
Paieška