1 Atsiliepimai SKU: u9169

Agarwood oudh Smilkalų Lazdelės,Unikalus Aromatas Sukuria Raminančią Atmosferą, Šeimos Namų Aromatą, Aromaterapinis Religinės Garbinimo

Yra sandėlyje


Fizinių agarwood milteliai ir nėra cheminės aromatai.Degimo kvepalų yra natūralūs ir patogūs, sukurti ramią ir atpalaiduojančią aplinką.

Agarwood, yra vertingas Kinų žolinis vaistas, gautų iš tropikų, kuris turi poveikį qi judėjimo skausmui malšinti, klimato atšilimas ir atleisti vėmimas, ramina qi ir atleisti astma.Senovės medicinos knygų, manoma, kad ji galėtų reguliuoti yin ir yang pusiausvyrą, ramina nervus, malšina nerimo, ir išvalyti patalpų orą.

Jis sakė, kad toks audinys yra pagamintas iš agarwood, ir medienos niekada netaps pelėsiai, pelėsio, ir rūdžių.Smilkalų lazdelės pagaminti su tai yra unikalus aromatas, po degimo, ir ji negali jaustis stipri ir užspringti.Tai kompanionas šeimos aromato terapija ir jogos.Kaip Budistų ceremoniją, jis gaus daugiau ypatingos dvasinės pagalbos.

Kiekvienas paketas įstatymų 200 smilkalų lazdelės, smilkalų lazdelės skersmuo 2mm

€14.75

Dalintis

Kvepalų Namų, Agarwood Smilkalai, Aromaterapija Difuzinis, Namų Kvepalų, Kūginiai Smilkalai, Agarwood Oudh, Religinių Votive žvakės, Agarwood, Insenc, Aromatinės Lempos Naftos Metalo.

Modelio Numeris 91
Specifikacija Gift Box
Kiekis 90g,Apie 150-200 lazdos
Klasifikacija Dūmų Žvakė
Naudoti Aromatiniai
Kilmės KN(Kilmės)
Prašymas Galūnės
Taikymo Scena Gyvenamasis Kambarys
Regioninės Funkcija Kinijos Smilkalai
Specifikacijos Kiekviena smilkalų lazdelės apie 21cm ilgio
Pakuotė dovanų pakavimo
Medžiaga guma
Tipas Smilkalų Lazdelės
Paieška