2 Atsiliepimai SKU: u9225

7Pcs/set KAUKOLĖ DND Kauliukai D&D Kauliukai D4 D6 D8 D10 D% D12 D20 Polyhedral Žaidimų Kauliukai Nustatyti, Stalo Žaidimai MTG RPG

Yra sandėlyje


KIETAS KAULIUKAI SU KAUKOLĖ

Šių kauliukus yra užpildytas su mažai kaukolė.Jie atrodo labai cool.

POLYRESIN MEDŽIAGA

Į DND kauliukus, yra pagaminti iš aplinkai nekenksmingų polyresin medžiagų, ryškios spalvos, gražus ir sklandus, lengvas,patvarus, oksidacijos-įrodymas,nr. savotiškas kvapas,labai ekologiška ir sveika.

LENGVA SKAITYTI

Vario numerius, lengvai skaitomas šriftas aiškiai išsiskirtų fone, todėl jūs galite daugiau dėmesio skirti savo žaidimus.Skaičių 6 ir 9 yra aiškiai pažymėtos,ir jokių regėjimo problemų.

Savybės:

- Medžiaga: Derva - Spalva: Skaidri su Kaukolė - Pateikiama: 1 * d20, 1 * d12, 2 * d10 (1 procentą miršta), 1 * d8, 1 *d6, 1 * d4 kauliukai; - Suderinamas Žaidimas: kubeliai visa krūva žaidimų, tokių kaip " požemiai ir drakonai, pathfinder, laukinis pasaulis, Magic the Gathering, warhammer ir daug kitų rpg ir kortelės žaidimai, kurie reikalauja skirtingų pusių kauliukai. - Kiekis: iš Viso 7 vnt polyhedral kauliukai

Šiltas pranešimas:

- Rekomenduojama vaikams nuo 14 metų amžiaus. - Maži daiktai, prašome laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.Suaugusiųjų priežiūra yra privaloma.

€13.14

Dalintis

Originalus Rpg Kauliukai, D20 Kauliukai, Kauliukai Dnd, Kauliukai Rpg, Rinkinys Moterims, Egiptas Dnd Kauliukų Rinkinys, Metalo Dd, Kauliukai Rinkinys, Mppt 60hz, Kortelės Mtg.

Kilmės KN(Kilmės)
Kategorijos Skaitmeninis Kauliukai
Prekės Pavadinimas cusdie
Medžiaga Derva alsuoja Kaukolė
Tipas kauliukai
Paieška