2 Atsiliepimai SKU: u970

Stoma Paramos Pilvo Diržas Lengvas, Reguliuojamas Nešiojamų Išvarža Diržo Tamponai Diržo Kolostomijos Diržas Išvarža Priežiūra

Yra sandėlyje


1pc Stoma Paramos Pilvo Diržas Lengvas, Reguliuojamas Nešiojamų Išvarža Diržo Tamponai Diržo Kolostomijos Diržas Išvarža Priežiūros Kolostomijos Ileostomijos

Aprašymas

Šis diržas yra pagamintas iš audinio medžiaga, lengvas ir kvėpuojantis, patogus jums dėvėti.Ji yra įrengta su sagtimi padėti jums koreguoti.Plokštumos sagtis yra daugiausia tinka pacientams, sergantiems sklandžiai tamponai atidarymo, išgaubto daugiausia tinka pacientams, turintiems netaisyklingos įtrauktas paskendęs stoma atidarymo.

Tinka pooperacinio priežiūros fistulization, išvarža, tamponai postoperation ir kt., išlaikyti jūsų sveiką.

Savybės

- Spalva: Balta.

- Medžiaga: Plastikas, medžiaga.

- Dydis: Apie 15.20 X 11.10 X0.20 cm/ 5.97 X 4.36 X 0.08 colių.

- Pagamintas iš audinio medžiaga, lengvas ir kvėpuojantis, patogus jums dėvėti.

- Plokštumos sagtis yra daugiausia tinka pacientams, sergantiems sklandžiai tamponai atidarymo, išgaubto daugiausia tinka pacientams, turintiems netaisyklingos įtrauktas paskendęs stoma atidarymo.

- Kai naudojant,tamponai diržas turėtų būti tvirtinamas kaip gerai, kaip įmanoma taip, kad iškilioji dalis gali būti suvaržytas pagal didžiausią įtampą.

- Tai produktas yra tinkamas pooperacinio priežiūros fistulization, išvarža, tamponai postoperation ir kt., išlaikyti jūsų sveiką.

- Pagal savo poreikius, iš abiejų pusių gali būti naudojami visuotinai lengvai tvirtinimo.Lengva nulupkite ir pakeisti.

1 x elastingas diržas

€5.89 €11.78

Dalintis

Kelnaitės Umbilical Išvarža, Išvarža Parama, Resqme įrankis, Ambilical Išvarža Diržas, Atveju Kolostomijos, Nugaros Atrama, Blokas Peilis, Kūdikių Priežiūros Tamponai, Stoma, Tamponai Priežiūra.

Prekės Pavadinimas ROSENICE
Modelio Numeris pilvo diržas
Poveikis Išsiskyrimo Skausmas Nuo Ligos
Medžiaga ABS
Paieška