1 Atsiliepimai SKU: u995

ISD1700 Modulio serijos Balso Įrašymo Modulio Klasės Garso Įrašymo Chip Modulis Su maitinimo indikatorius AVR arba PIC

Yra sandėlyje


ISD1700 Modulio serijos Balso Įrašymo Modulio Klasės ISD1760 Balso Chip Modulis Su maitinimo indikatorius AVR arba PIC

Savybės:

1.Įrašymo chip ISD1700 serija yra labai integruoti, aukštos kokybės žetonų.Tai gali būti multi-segmentų įrašymo, mėginių ėmimo norma gali būti koreguojama nuo 4K iki 12K, elektros energijos tiekimas, gali svyruoti nuo 2,4 V-5,5 V.

2.ISD1700 ten buvo naujos įrašymo raginimus, jei norite įrašyti iš naujo po, LED back "flash" kartą per kelias sekundes perspėti vartotojus apie naujus įrašus.

3.Be to, yra keturių rūšių garso greitą vartotojo veiklos rezultatai, pvz., pradėti įrašymą, sustabdyti įrašymą, ištrinti, ištrinti visą kitą ir pan.

4.Įrašo duomenys yra saugomi "FLASH" lustas, be kompresijos, todėl yra geresnė garso kokybė ir galia saugojimo.

5.Lustas turi du nepriklausomus garso signalo įvesties kanalą, mikrofono įvestis ir analoginio signalo įėjimai.

6.Nepriklausoma klavišas, kai operacija bus baigta, funkcinis lustas bus automatiškai įvesti power-down " režimu, siekiant sumažinti energijos suvartojimą.

7.Į SPI mode", vartotojas gali padaryti daugiau funkcijų chip operacija.Jei dėl kokių nors atmintis adresų atkūrimo analoginio kanalo konfigūracija registre (Analoginis PathConfiguration registre, APK), skaitymo ir rašymo.

Naudojimas:

1. Įrašymo RE C

Paspauskite ir laikykite nuspaustą REC mygtuką, kol LED žibintai, šiuo metu, su kuriomis susiduria MIC kalbėti, turinį, kalbą bus įrašytas į ISD1700 balso " lustas ji.

Po įrašymo praėjus iškėlė klavišą, DIODAS, taip pat eiti ir paspauskite dar kartą, norėdami pradėti įrašymą, antroje dalyje, po dalyse veikė.

2. Peržiūros ŽAISTI:

Yra du būdai, krašto-paskatino ir lygis-užfiksuojamas. (Pastaba: Po įrašymo tonas peržiūros žymiklį liks galutinis baigė įrašinėti segmento pradžios adresą, tada atkūrimas bus įdėti paskutinė pastraipa)

(1) Edge: Spustelėkite ŽAISTI mygtuką, kad įdėti dabartinės segmentų LED indikatorius mirksi peržiūros metu iki pabaigos peržiūros off.Perklausa po perklausos žymiklį į pradžią segmento tiesiog įdėti adresą, spustelėkite ŽAISTI mygtuką, vėl bus įdėti ką tik baigė ši laida.

(2) Lygis Sukelti: lustas bus dažnai paspauskite mygtuką PLAY, visi Žaisti visus balso žinutes, o ciklo tol, kol atleiste mygtuką.

3. Pirmyn FWD:

Atkūrimo operacija atliekama prieš, bakstelėkite šį mygtuką, atkūrimo žymiklį taško į kitą skyrių, dukart spustelėkite pradžia antra pastraipa po pastraipos.Spustelėkite šį mygtuką atkūrimo metu norite sustabdyti atkūrimą dabartinės segmente ir tada žaisti kitą dalį, jei esate šiuo metu žaidžia paskutinė pastraipa, paskutinis dalies atkūrimo norėdami sustabdyti atkūrimą pirma dalis.

4. ERASE:

Vieno segmento ištrinti operacija gali būti veiksmingos tik pirmą ir paskutinę pastraipą, kai peržiūra rodyklė yra pirma arba paskutinė pastraipa, punktas, šis klavišas bus ištrinti pirma ar paskutinė pastraipa.Peržiūros bus šuolis į atitinkamą rodyklę antroje dalyje prieš trindami ar priešpaskutinę pastraipą.Paspauskite šį mygtuką ilgiau nei 3 sekundes dažnai žetonus į "All Erase veikimo režimą", o LED mirksi du kartus, ir toliau paspaudus šį klavišą, LED 7 blyksniai off, tada atleiskite mygtuką, chip viduje balso pranešimą Visas ištrinti.

5. Reset RESET:

Spustelėkite šį mygtuką, chip reset operacija atliekama.Po reset, paleisti ir įrašyti žymiklį atkreipia dėmesį į paskutinę pastraipą, kurioje peržiūros žymiklį į paskutinę dalį pradinio įrašymo žymiklį į paskutinę pastraipą paskutinis.Paleisti atkūrimo žaidžiamos paskutinės dalies paskutinę pastraipą ir tada atlikti įrašymo tada pradėti įrašinėti naujas paskutinė pastraipa.

6. Paieška TŪRIO:

Spustelėkite šį mygtuką, norėdami reguliuoti dydį lustas garsas.Chip numatytoji išvesties garso didžiausias, už spustelėjimą, garso 4db slopinimas.Iki mažiausio garso, toliau spustelėkite šį mygtuką, kiekvieną paspaudimą, garso padidina 4db (Pastaba: Atlikti iš naujo, garso išvestis

tai didžiausias).

7. PĖDŲ tranzitinio operacijos:

FT pin su GND, ir toliau išlaikyti žemas lygis bus pradėti tranzitinio ryšio režimą.Tiesioginių veiksmų, bus balsas iš Analn terminalo tiesiai į garsiakalbį ar AUD produkcija.Įrašymo metu, jei paspausite PĖDŲ, taip pat įrašo gaunamus balso signalo Analn.

Specifikacija:

Spalva:Raudona

Maitinimo šaltinis: 5V

Įrašymo laikas: 6K per 75 sekundes, 8K 60 sekundžių

Lustų veikimo dažnis:6KHZ ir 8KHZ neprivaloma

Su power lemputė, chip indikatoriaus lemputės

Paprasta operacija, nr. mikrovaldiklis ar kitų modulių bus galima tiesiogiai dirbti

Chip kontrolės pin jau veda siekiant palengvinti ryšį kontrolės

Dydis:50x52mm

Svoris:23g

Pakuotės Informacija:

Pakuotės Dydis:60x55x15mm/2.34x2.15x0.59in

Pakuotės svoris:23g/0.81 oz

Bendrieji Box Pakuotė

€3.10 €4.13

Dalintis

Hdmi Stove, Anki Cozmo Robotas, Pickit4, Asp Usb, Kasybos įrenginys Rinkinys, 51 Mcu, Cc2500, Agptek Mp3 Grotuvas, Turbin Vėjas, 16x16 Kubas.

spalva raudona
Modelio Numeris ISD1700 Modulis
Dydis 50x52mm
Įrašymo laikas 6K per 75 sekundes, 8K 60 sekundžių
Maitinimo Šaltinis 5V
Kilmės KN(Kilmės)
Lustų veikimo dažnis 6KHZ ir 8KHZ neprivaloma
Tipas Elektros Įrankių Dalys
Paieška